Moje auto zawsze zadbane!

Filtr

Produkty sezonowe


Każdy samochód potrzebuje regularnego czyszczenia oraz usuwania zabrudzeń, inaczej brudne ślady wnikną w powierzchnię i trudno będzie się ich pozbyć. Auto przez cały rok narażone jest na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Latem doskwiera mu słońce i bardzo wysokie temperatury, promieniowanie UV skutecznie niszczy lakier oraz przyczynia się do wystąpienia smug na szybach. Jesienią z pewnością nie sprzyjają mu opady deszczu, często bardzo intensywne, a także jazda po zabłoconych drogach. Zimą musi zmierzyć się z mrozem, ekstremalnie niskimi temperaturami i opadami śniegu, który osadza się na powierzchni auta, o czym niejednokrotnie przekonaliśmy się po nocnych śnieżycach. A wiosną? To pora roku, kiedy są roztopy, a więc drogi, szczególnie polne, nie są w najlepszym stanie. Z tego powodu Moje Auto stworzyło produkty sezonowe, czyli akcesoria, dzięki którym zmierzysz się ze skutkami rozkapryszonej pogody. Zadbasz o wygląd swojego auta, czyszcząc jego poszczególne elementy w bezpieczny dla nich sposób.

Akcesoria Moje Auto Virage to również grupa produktów przydatnych w kosmetyce samochodowej do stosowania razem z preparatami (ściereczki, gąbki, szczotki do mycia i polerowania, skrobaczki), a także chroniących samochód przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych (osłony przeciwsłoneczne i chroniące szyby przed zamarzaniem). Produkty sezonowe to propozycja dla kierowców na każdą porę roku.

Zimą w Twoim samochodzie nie może zabraknąć skrobaczki, przy pomocy której usuniesz nadmiar śniegu z szyb i dachu pojazdu. W naszej ofercie obok tradycyjnych, prostych skrobaczek znajdziesz szczotko-skrobaczki, czyli dodatkowo wyposażone w szczotkę z elastycznego włosia. Na lato przygotujesz się, kupując samochodową osłonę przeciwsłoneczną na szybę. To ona odpowiedzialna jest za ochronę przed nagrzewaniem się wnętrza samochodu. Lustra i szyby wyczyścisz bez żadnych smug, wybierając gąbkę perforowaną. Przeznaczona jest do wycierania wewnętrznej szyby w celu zwiększenia widoczności, zimą i jesienią jest niezastąpiona.

Produkty sezonowe to również uniwersalne ściereczki wykonane z mikrofibry. Są używane szczególnie przy porządkach domowych, ale warto je mieć także pod ręką w swoim samochodzie. Pomogą Ci w codziennym utrzymaniu czystości w aucie, doskonale nadają się do polerowania. Są wielokrotnego użytku, dlatego posłużą Ci przez długi czas.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera