Moje auto zawsze zadbane!

Filtr

Wycieraczki samochodowe


Na przestrzeni ostatnich lat wycieraczki samochodowe niewiele się zmieniły pod względem wyglądu. Wciąż są to gumowe paski poruszane ramionami. Kiedy jednak bliżej przyjrzymy się ich technologii, okazuje się, że znacznie lepiej usuwają zabrudzenia i wodę z szyb. To ich główne zadanie, którego celem jest poprawa widoczności podczas jazdy, co przekłada się na wzrost bezpieczeństwa. Są one niezbędne podczas opadów deszczu i śniegu, mrozów i przy jeździe z dużą prędkością przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Kiedy samochód porusza się z prędkością 120 km/h, w ciągu sekundy pokonuje prawie 34 metry. Przez przednią szybę zbierane są litry wody. Konieczne jest jej zbieranie na bieżąco, ponieważ w przeciwnym razie przez szybę nie zobaczymy praktycznie nic..

Wycieraczki samochodowe należy regularnie wymieniać. Istnieje wiele oznak, że to ten czas, kiedy należy kupić i zamontować nowe. Jeżeli pojawiają się na szybkie smugi, zarówno w centralnym polu widzenia, jak też poza nim, kiedy dostrzegamy tarcie lub słyszymy piszczenie podczas ich pracy, a także kiedy gumowy element odrywa się od stelaża.

Moje Auto VIRAGE proponuje trzy serie wycieraczek samochodowych – każda w 12 rozmiarach. Pierwsza z nich to seria BASIC, czyli wycieraczki profilowane z uniwersalnym adapterem typu „U”, pasujące do 75% najpopularniejszych modeli samochodów, dostępne na rynku w rozsądnej cenie. Wyposażone są w gumowy spoiler zakończony plastikowymi nakładkami. Baza mocująca adaptera posiada dodatkowo plastikową osłonę.

Druga seria wycieraczek – to Moje Auto Virage seria HYBRID – nowoczesne wycieraczki hybrydowe występujące w opakowaniu kartonowym i w blistrze. Unikalna konstrukcja powstała z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić ich niezawodne działanie przez długi czas. Występują aż w 12 rozmiarach i posiadają 9 adapterów, co sprawia, że pasują do 95% modeli samochodów. Jedną z największych zalet wycieraczek jest aerodynamiczna konstrukcja, która nie wytwarza słyszalnych szumów powietrza.

 

 

Kolejną serią są wycieraczki szkieletowe stosowane głównie w samochodach osobowych i dostawczych. Posiadają uniwersalne pióro wykonane z naturalnego kauczuku oraz ramę z ocynkowanej stali zapewniającej ochronę przed korozję i promieniami UV. Występują w długościach od 27 cm do 65 cm. Żeby to osiągnąć, przy długościach powyżej 53 centymetrów zastosowaliśmy aż 8 punktów docisku.

Wycieraczki samochodowe należy dopasować do modelu samochodu. W naszej ofercie dostępne są w różnych rozmiarach, w związku z czym z łatwością wybierzesz ten model, który sprawdzi się w przypadku Twojego pojazdu. Pamiętaj, aby natychmiast reagować na wszelkie problemy z pracą wycieraczki. Ich wymiana jest konieczna, aby poprawić widoczność na drodze i zwiększyć bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera