Moje auto zawsze zadbane!

Akcesoria samochodowe Moje Auto Virage


Samochód w życiu wielu mężczyzn zajmuje szczególne miejsce, jest dla nich bardzo ważny, co dostrzec można po sposobie traktowania przez nich swoich czterech kółek. Sterylnie czysty, pachnący w środku, z błyszczącymi felgami i nienaganną jakością karoserii, mężczyźni po prostu kochają samochody, oczywiście z wzajemnością. Niektórzy zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły, kontrolują pracę i stan poszczególnych części i podzespołów, pamiętają, aby regularnie wymieniać płyn hamulcowy czy też czyścić silnik oraz odgrzybiać klimatyzację. A czy nie zapominają o wymianie żarówek, np. w światłach postojowych, kiedy nierzadko nie reagują na komendy kierowcy i nie świecą? Czy wycieraczki samochodowe są jeszcze w dobrym stanie i skutecznie usuwają zanieczyszczenia z przedniej szyby oraz wodę w trakcie deszczu? Czy na wyposażeniu auta znajduje się apteczka i gaśnica?

 

Wszystkie te elementy pojazdu to niezwykle ważne akcesoria samochodowe, które powinny działać sprawnie i podlegać kontroli podobnie jak silnik, skrzynia biegów czy poziom płynów. Nie mniej istotne jest również wyposażenie samochodu w podstawowe narzędzia do samochodu, które umożliwią Ci m.in. wymianę koła w trakcie podróży czy też dokręcenie poluzowanych śrubek.

Moje Auto VIRAGE to akcesoria samochodowe – najnowsza marka w rodzinie produktów Moje Auto. Marka oferuje użytkownikom poczucie bezpieczeństwa, komfortu oraz ładu podczas podróżowania samochodem. Kompletna oferta obejmuje ok. 120 produktów – podzielonych na 6 kategorii: żarówki samochodowe, wycieraczki, bezpieczeństwo, sezon, narzędzia, akcesoria. 

Produkty marki Moje Auto VIRAGE  wyróżnia: atrakcyjna i spójna wizualnie szata graficzna opakowań i etykiet – z wyszczególnionymi zaletami produktów, najlepsza rekomendacja przez Kajetana Kajetanowicza – Rajdowego Mistrza Polski 2010-2013 oraz Rajdowego Mistrza Europy 2015-2016 – ambasadora, najlepszy stosunek jakości do ceny, wymagane certyfikaty, spełniające wymogi prawne i jakościowe.

Jesteśmy dumni z naszych najnowszych produktów. Są one potwierdzeniem tego że wciąż mamy potencjał i skutecznie go wykorzystujemy, proponując nie tylko chemię samochodową, ale tez akcesoria samochodowe, które poprawiają komfort jazdy i wygodę użytkowania pojazdu. Kluczowe dla nas jest bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na kategorię bezpieczeństwa. Znajdziesz w niej m.in. apteczki, gaśnice, kamizelki ostrzegawcze, trójkąty, ale też alkotesty, zestawy naprawcze, kable rozruchowe i linki holownicze.

 

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera