Moje auto zawsze zadbane!

Preparaty do mycia szyb samochodowych i reflektorów


Brudne szyby w samochodzie potrafią skutecznie przysłonić nam piękny widok za oknem. Zabrudzenia mają jednak wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Przy ograniczonej widoczności trudno jest nam ocenić ruch na drodze, odległość od auta jadącego przed nami, jak też dostrzec przechodnia na przejściu dla pieszych. Z pozoru błahy problem nierzadko jest przyczyną poważnych w skutkach wypadków. Tylko regularne mycie szyb oraz zabezpieczanie ich przed pojawieniem się kolejnych zabrudzeń, osadzaniem kurzu i pyłów, a także owadów zwiększa widoczność na drodze. Za bezpieczeństwo odpowiedzialne są też reflektory, często bagatelizowane i traktowane po macoszemu przy pielęgnacji samochodu. Na skutek oddziaływania na nie czynników zewnętrznych, a także z powodu upływ lat matowieją, a także pojawiają się na nich rysy. To powoduje, że przepuszczają znacznie mniej światła, a bez nich bezpieczna jazda nocą jest niemożliwa.

Na wyposażeniu każdego kierowcy i właściciela auta powinny znaleźć się środki do mycia szyb samochodowych. Nie można zapominać o ich czyszczeniu również od wewnątrz. Z ich wykorzystaniem usuniesz zabrudzenia, kurz i tłuste plamy zarówno z szyb, reflektorów, jak też lusterek.

W kategorii preparatów do szyb Moje Auto proponuje środki do mycia szyb samochodowych – zewnętrznych, jak i wewnętrznych oraz powierzchni lustrzanych i reflektorów. W linii dostępne są produkty w postaci płynów, pianek – szczególnie użyteczne w myciu powierzchni pionowych oraz ściereczek do podręcznego usuwania brudu. Kategorię uzupełnia preparat ograniczający parowanie szyb oraz płyny do spryskiwaczy w wersjach: letnie – w postaci koncentratów w czterech zapachach, i zimowej.

Preparaty do mycia szyb samochodowych i reflektorów od Moje Auto zawierają w swoim składzie polimery wypełniające mikrorysy, zapobiegając tym samym przedostawanie się brudu do wnętrza szyby. Co więcej,  proponujemy środki o właściwościach antystatycznych, które zabezpieczają powierzchnie przed osadzaniem się kurzu. Są to produkty do zadań specjalnych, skutecznie usuwające zabrudzenia organiczne, insekty, tłuszcz i błoto. Ważne jest również to, że nie pozostawiają na szybach smug, które bardzo często pojawiają się przy myciu na myjniach samochodowych czy też przy korzystaniu z domowych detergentów.

Pamiętaj o tym, aby szyby i reflektory myć regularnie i zawsze środkami do tego przeznaczonymi. Nie zapominaj o reflektorach, lusterkach i czyszczeniu szyb od wewnątrz. Zapewnij sobie dobrą widoczność, a także  bezpieczeństwo 

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera