Moje auto zawsze zadbane!

Preparaty do pielęgnacji i konserwacji opon


Opony to części Twoich czterech kółek, które są szczególnie narażone na eksploatację. Mają bezpośredni kontakt z podłożem, które może być śliskie, nierówne, pokryte żwirem oraz piachem, kamieniste, błotniste i mokre. Opony wykonują podczas jazdy ogromną pracę, dlatego tak dużą uwagę zwraca się na ich stan techniczny, regularne mierzenie głębokości bieżnika i odpowiedni poziom ciśnienia. Czy jednak pamiętasz o tym, aby nie tylko były w dobrym stanie, ale również  świetnie prezentowały się na drodze? 

Auto nigdy nie będzie czyste, jeżeli zapomnisz o pielęgnacji opon. Ponadto ich zaniedbanie przyczynia się do przedwczesnego zużycia, a to z kolei przekłada się na konieczność ich wymiany oraz naraża Ciebie i innych uczestników ruchu na duże niebezpieczeństwo. Aby ułatwić Ci utrzymanie opon w czystości, Moje Auto stworzyło preparaty do pielęgnacji i konserwacji opon.

Dla intensywnej oraz szybkiej pielęgnacji i konserwacji opon Moje Auto stworzyło trzy wygodne w użyciu produkty, których właściwości poprawiają: kondycję opon – większą elastyczność, wygląd – intensywny czarny kolor z efektem „mokrej opony”, oraz nabłyszczenie. Zalecane do całorocznego użytkowania, w tym również do konserwacji opon przechowywanych sezonowo. To oferta kompleksowa, która pozwoli Ci w kilku krokach dokładnie umyć i zakonserwować opony, chroniąc je przed skutkami jazdy po rożnego rodzaju nawierzchni. Preparaty do pielęgnacji i konserwacji opon możesz stosować do opon letnich, zimowych i całorocznych. Ich zmiana nie zwalnia Cię z obowiązku dbania o ich czystość i dobrą formę.

Moje Auto oferuje preparaty do pielęgnacji i konserwacji opon zabezpieczające gumę przed starzeniem, zwiększające jej elastyczność i posiadające działanie nabłyszczające. . Zapewniają ochronę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych i pogłębiają naturalny kolor opony. Zawartość emulsji silikonowych sprawia, że preparat dłużej utrzymuje się na jej powierzchni, a więc gwarantuje jej dłuższą ochronę. 

Wszystkie proponowane przez nas środki mają na celu zarówno przywrócenie czystości oponom, jak też jej ochronę przed zabrudzeniami i starzeniem.

Opony to ważne elementy Twojego auta, które nie tylko zawsze muszą być w dobrym stanie, ale też zawsze powinny estetycznie się prezentować. Troszcząc się o swoje cztery koła, należy zwracać uwagę nie tylko na karoserię i szyby, ale również na te elementy, które są widoczne i jednocześnie w sposób szczególny narażone na zużycie. Na preparaty do pielęgnacji i konserwacji opon nie może zabraknąć miejsca na Twojej półce w garażu, zaraz obok innych środków do pielęgnacji samochodu.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera