Moje auto zawsze zadbane!

Opis dodatkowy


Pielęgnacja oraz mycie samochodu wymaga systematyczności, ale też stosowania odpowiednich kosmetyków samochodowych

Jedynie sprawdzone produkty o dobrym składzie i ukierunkowanym działaniu gwarantują skuteczność, a jednocześnie ochronę poszczególnych elementów pojazdu. Kosmetyki samochodowe przeznaczone są do pielęgnacji karoserii, szyb, deski rozdzielczej, tapicerki, opon i felg, ale też konserwacji klimatyzacji i nawiewu. Warto również dostosować preparaty do warunków panujących na zewnątrz, które różnią się w zależności od pory roku.

Kosmetyki samochodowe przeznaczone do mycia, czyszczenia i  pielęgnacji samochodu, zarówno w okresie wiosenno-letnim, jak i zimowym, stanowią trzon oferty Moje Auto. To łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikom preparaty do mycia i czyszczenia zewnętrznego oraz kosmetyki do elementów wewnątrz samochodu. 

Główną ofertę kosmetyków samochodowych Moje Auto uzupełniają preparaty z linii Moje Auto NanoSilver, zawierające w składzie nanokomponenty srebra. W porównaniu ze zwykłymi preparatami zastosowanie nanodrobin srebra i innych nanokomponentów w warstwach ochronnych preparatów kosmetyków samochodowych powoduje polepszenie ich właściwości odpychania cząstek brudu, kurzu i wody oraz zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem UV.

W ofercie kosmetyki samochodowe Moje Auto dostępny jest szeroki wybór środków przeznaczonych do pielęgnacji karoserii. Jeżeli chcesz utrzymać tapicerkę w dobrym stanie, powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę na przeznaczenie preparatu – inny użyjemy do skóry, inny z kolei do czyszczenia tapicerek materiałowych.

 

O auto zawsze trzeba  troszczyć się kompleksowo, najlepiej stosując preparaty tej samej firmy. Kosmetyki samochodowe tego samego producenta wzajemnie się uzupełniają, co gwarantuje większą skuteczność. Oferujemy szeroki wybór produktów przeznaczonych zarówno do pielęgnacji elementów zewnętrznych, jak też wnętrza pojazdu. Wśród nich są środki do codziennego użytku, jak też o szczególnym zastosowaniu np. podczas zimy, jak silikon do uszczelek samochodowych, zimowy płyn do spryskiwaczy i odmrażacz do szyb.

Zachęcamy do obejrzenia filmów poradniczych dotyczących stosowania produktów Moje Auto dostępnych w kanale YouTube:  

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera