Moje auto zawsze zadbane!

Chemia samochodowa Moje Auto


Silnik to serce samochodu. Kiedy pracuje sprawnie, możesz bezpiecznie jeździć i cieszyć się przyjemną podróżą. Silniki w nowoczesnych autach tworzą układ połączony z innym rozbudowanym osprzętem. W przypadku usterki jednego elementu zużyciu ulegają kolejne, co prowadzi do poważnych komplikacji, a także skutkuje koniecznością większej naprawy, niekiedy również wymiany całego podzespołu. Kiedyś poważniejsze komplikacje rzadko pojawiały się po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów, dzisiaj ich trwałość jest jednak znacznie mniejsza. Konieczna jest częstsza wymiana oleju, producenci zalecają wymianę po przejechaniu ok. 30 tys. km, jednak bardzo często należałoby to robić częściej.

W ofercie Moje Auto dostępna jest chemia samochodowa przeznaczona do usprawnienia pracy silnika, chłodnicy i układu wspomagania. Na silnik nie najlepiej wpływa m.in. uruchamianie go często, ale na krótki czas. Nie osiąga on wtedy temperatury roboczej. Układy sterowania ciśnieniem oleju potrzebują czasu, aby rozpocząć normalną pracę. Przy takiej eksploatacji pojazdu narażamy silnik na zużycie, ponieważ za każdym razem nie jest on smarowany przez krótką, ale w tym wypadku znaczącą chwilę.

Moje Auto to również grupa produktów mających na celu poprawienie pracy silnika i jego podzespołów. W skład kategorii wchodzą również płyny do chłodnic Moje Auto Mobiler w wersji gotowej do użycia oraz w formie koncentratu, a także środki do ochrony układu wspomagania. Płyny do chłodnic proponujemy w dwóch wariantach, jako gotowe środki do użycia i koncentraty do rozcieńczenia. Można je mieszać z płynami do chłodnic powstałych na bazie glikolu etylenowego. 

Płyny do układu wspomagania cechują się uniwersalnością, można je stosować we wszystkich typach układu. 

Chemia samochodowa Moje Auto to również środki przeznaczone do napraw oraz zabezpieczenia. Stanowią doskonałe uzupełnienie domowego i profesjonalnego warsztatu, pozwalające wykonać samodzielne drobne prace naprawcze.

Aby auto było w pełni sprawne, silnik i jego podzespoły muszą pracować prawidłowo. Na skutek eksploatacji ulegają jednak zużyciu, a także wraz z kolejnymi przejechanymi kilometrami są coraz bardziej narażone na usterki. Chemia samochodowa pozwoli Ci zadbać prawidłowo o serce Twojego pojazdu, aby biło nieustannie i mocno. Pamiętaj o regularnej kontroli pracy silnika i jego stanu, nie zapominaj o innych ważnych elementach, jak chodnica i układ wspomagania. Bądź odpowiedzialnym kierowcą, dla którego sprawność jego pojazdu nie jest obojętna.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera