Moje auto zawsze zadbane!

Chemia do samochodu Moje Auto


Kompleksowe dbanie o swój pojazd może być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze, jeśli sięgnie się po odpowiednie środki. Tylko profesjonalne preparaty są w stanie zapewnić odpowiednią pielęgnację, a jednocześnie bezpieczeństwo. Z tego powodu zachęcamy do zapoznania się z produktami znajdującymi się w naszym asortymencie. To najlepsza chemia samochodowa na polskim rynku, która z miejsca zyskała uznanie milionów kierowców w całej Polsce. Dzięki nam pojazdy są poddawane fachowym zabiegom estetycznym, które mają na celu zachowanie ich wartości. Sprawdź, jakie konkretnie korzyści w swoim samochodzie osiągniesz, jeśli zdecydujesz się na zastosowanie wysokiej jakości produktów marki Moje Auto.

Chemia do samochodu w naszej ofercie

Aby odpowiednio zatroszczyć się o każdy element pojazdu, należy zaopatrzyć się w przynajmniej kilka różnych preparatów. Najlepiej takich, które się wzajemnie uzupełniają lub działają na konkretne elementy samochodu. W związku z tym wprowadziliśmy do oferty chemię samochodową pod różnymi postaciami: od płynów, przez proszki, aż po bandaże. Każdy z nich to profesjonalny produkt o wysokogatunkowych składnikach, który został zaprojektowany z myślą o osiągnięciu konkretnych, dobrych efektów w aucie. W naszym asortymencie znajdziesz:

 • płyny i koncentraty chłodnicze,

 • uszczelniacze chłodnicy,

 • proszki do uszczelniania chłodnic,

 • aerozole do samostartu silnika,

 • środki do regeneracji silnika samochodu,

 • preparaty do mycia jednostki napędowej,

 • bandaże naprawcze do węży i przewodów samochodowych

i inne. Oferta jest nieustannie poszerzania w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, którzy poszukują profesjonalnej chemii do pielęgnacji swojego auta.

Markowa chemia do samochodu

Wszystkie prezentowane artykuły w tej kategorii korzystają z autorskich rozwiązań. To formuły wypracowane przez nasz dział badań w celu nieustannego polepszania jakości produktów. 

W efekcie cieszą się one uznaniem zarówno ze strony kierowców, jak i fachowców pracujących w warsztatach samochodowych.

Dzięki wcielaniu własnych pomysłów w życie do rąk klientów trafia profesjonalna chemia do samochodu o potwierdzonej skuteczności, a także kompleksowym działaniu. Doskonale bowiem znamy rodzimy rynek i wiemy, jakich produktów do swoich pojazdów potrzebują polscy kierowcy. Preparaty idealnie dostosowane do wymagań są jednym z głównych wyróżników marki Moje Auto, o czym przekonało się już miliony kierowców. Ty też możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów!

Mocne działanie chemii samochodowej

Szczególną uwagę zwracamy na skuteczność środków do pielęgnacji pojazdów. To najlepsza, bo najmocniejsza chemia samochodowa. Poradzi sobie z każdym problemem, który może pojawić się podczas eksploatacji silnika czy chłodnicy. Profesjonalne preparaty nadają się do:

 • rozruchu silników benzynowych nie tylko w autach, ale też motocyklach, kosiarkach czy piłach,

 • chronienia jednostki napędowej samochodu przed przegrzaniem,

 • regeneracji starych silników,

 • usuwania zabrudzeń (smarów, olejów itp.),

 • uszczelniania wycieków z układów chłodzenia.

W każdym z wymienionych przypadków chemia do samochodu poradzi sobie znakomicie dzięki zastosowaniu profesjonalnych składników o kierunkowym działaniu.

Bezpieczna chemia do samochodu

Pomimo dużej mocy, nasze preparaty to sprawdzony sposób na pozbycie się problemów z pojazdem bez ryzyka uszkodzenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników od zaufanych dostawców, a także specjalistycznym testom przeprowadzonym przed wprowadzeniem na rynek danej chemii do samochodu. Wystarczy kierować się instrukcją dołączoną do opakowania lub zerknąć na opisy produktów umieszczone na tej stronie, aby zaznajomić się ze szczegółami bezpiecznego użytkowania profesjonalnych preparatów Moje Auto. Środki samochodowe spełniają przy tym wszystkie normy wymagane w UE, co jest dodatkowym zabezpieczeniem ważnym dla naszych klientów.

Przy okazji stosowanie naszych produktów jest bardzo proste. Chemia do auta staje się przez to jeszcze bezpieczniejsza, ponieważ minimalizuje ryzyko popełnienia błędu przy aplikacji niemal do zera. A to oznacza, że profesjonalnymi artykułami samochodowymi do pielęgnacji mogą posługiwać się nawet początkujący kierowcy. Przydadzą się też w każdym warsztacie, który chce szybko osiągnąć jak najlepsze efekty przy pracy przy samochodach.

Kompleksowa pielęgnacja chemią samochodową

Prezentowane w tej kategorii produkty są kompatybilne z pozostałymi znajdującymi się w naszej ofercie. Oznacza to, że można bezpiecznie stosować je z innymi środkami pielęgnacyjnymi marki Moje Auto. Dla przykładu chemia do samochodu mająca na celu wyczyścić elementy ze smarów łączy się z innymi profesjonalnymi preparatami zaprojektowanymi w tym celu. To pozwala naszym klientom stworzyć pielęgnacyjny zestaw samochodowy, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Najlepsza chemia do auta za przystępne pieniądze

Wyróżniamy się nie tylko wysoką jakością produktów, ale też ich atrakcyjnymi cenami. Jest to możliwe dzięki dobrej współpracy z dostawcami składników do chemii do auta, a także profesjonalnym technologiom wykorzystywanym do produkcji. W efekcie możesz zadbać o swój samochód bez nadmiernego obciążania budżetu.

Wybór profesjonalnej chemii samochodowej

Różnorodne składy i zastosowania naszych produktów pozwala dokładnie dostosować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb Twojego pojazdu. Wystarczy, że zapoznasz się z informacjami umieszczonymi na opakowaniach naszej profesjonalnej chemii samochodowej. Na naszej stronie znajdziesz również obszerne opisy setek produktów, co umożliwi Ci zdobycie kompleksowej wiedzy na temat każdego z nich oraz skutecznego ich zastosowania.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera