Moje auto zawsze zadbane!

Zapachy do samochodu


 

Przyjemna atmosfera w aucie wynika nie tylko ze świetnie utrzymanego wnętrza pojazdu, ale również z zastosowania odpowiednich zapachów samochodowych. Dlatego tak wielu kierowców zaopatruje się w różnego rodzaju produkty, które mają na celu wyzwolić intensywne aromaty w samochodzie. Jednak tylko niektóre z nich okazują się trwałe oraz faktycznie ciekawe. Dlatego polecamy nasze zapachy samochodowe, które powstały na bazie wieloletnich doświadczeń oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych produktów.

Rodzaje zapachów samochodowych w naszej ofercie

Istnieje kilka popularnych rozwiązań, które umożliwiają rozprzestrzenianie przyjemnego zapachu po samochodzie. I wszystkie z nich można znaleźć w asortymencie marki Moje Auto. Dzięki takiej wszechstronności każdy kierowca znajdzie zapach do samochodu, który spełni wszelkie jego wymagania oraz sprosta jego oczekiwaniom. Warto podkreślić, że wszystkie zapachy samochodowe są równie intensywne, a także trwałe – niezależnie od wybranego opakowania. Zakup konkretnego z nich może więc być uzależniony wyłącznie od osobistych preferencji. Poniżej przedstawiamy trzy główne grupy artykułów zapachowych.

Zapachy samochodowe w woreczku

Ich główną zaletą jest dekoracyjna forma. Woreczek prezentuje się bardzo elegancko, więc nie trzeba szukać dla niego żadnej skrytki, która ograniczałaby jego intensywne działanie. Dobre zapachy do samochodu w woreczku można dla przykładu zawiesić na lusterku wewnętrznym. Specjalna formuła zastosowana w tym produkcie sprawia, że woń ulatnia się w powoli, dzięki czemu wyróżnia się trwałością. To samo dotyczy samego opakowania wyrobu samochodowego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wysokich temperatur.

Zapachy do samochodu w sprayu

Wyjątkowo wygodne w użytkowaniu! O stopniu zużycia oraz o tym, jak intensywny zapach w samochodzie ma się pojawić, decyduje bezpośrednio kierowca. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy podróżują autem nieco rzadziej lub w dłuższych odstępach czasu. Świetne się sprawdza również jako trwały neutralizator przykrych woni bezpośrednio po pojawieniu się ich wewnątrz pojazdu. Wystarczy parę psiknięć, by pozbyć się nieprzyjemnych zapachów.

Zapachy samochodowe w buteleczce

Szklana butelka wyróżnia się paroma zaletami. Po pierwsze, jest w stanie pomieścić dużo aromatycznego płynu. Po drugie, jest doskonale zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi oraz uszkodzeniami zewnętrznymi. Po trzecie, zapewnia intensywne doznania we wnętrzu samochodu. Po czwarte wreszcie jest wyjątkowo wydajna. Trwałe zapachy samochodowe w tej postaci wyglądają przy tym unikatowo ze względu na ich kształt buteleczki oraz drewniany korek. Nic więc dziwnego, że cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony kierowców.

Klasyczne i zaskakujące zapachy do samochodu

Różnorodność oferty dotyczy nie tylko formy, ale też i rodzaju aromatów. Chcieliśmy, aby dotarły do każdego niezależnie od jego potrzeb czy preferencji. Dlatego też na asortyment intensywnych zapachów samochodowych składają się m.in. uniwersalne wonie, które jednocześnie cieszą się największym wzięciem. Wśród nich należy wymienić wanilię, truskawkę czy cytrynę z miętą. Ze względu na swoją naturalność sprawiają przyjemne wrażenia zapachowe, a także przywołują atmosferę zapamiętaną spoza podróży samochodem. Cechują się przy okazji bardzo trwałym działaniem, które jest nie mniej ważne.

Do tego dochodzi duży wybór mniej standardowych woni. Doskonałym tego przykładem jest guma balonowa, która zapada w pamięć dzięki intensywnemu i słodkiemu bukietowi zapachowemu. Amatorzy niecodziennych zapachów do samochodu powinni też zwrócić uwagę na linię Insenti Wood Black, Ocean, New Car i tym podobne.

Oferta jest nieustannie poszerzania o kolejne artykuły samochodowe, które zapewniają trwałe i przyjemne doznania.

Intensywne zapachy samochodowe dla neutralizacji innych woni

Nie tylko dym papierosowy, ale także spożywany w kabinie posiłek czy wypita kawa pozostawiają po sobie niechciane wrażenia zapachowe. Zwłaszcza jeśli dojdzie do przypadkowego rozlania napoju czy wypadnięcia resztek jedzenia z tacki. To właśnie wtedy najbardziej przydają się intensywne zapachy samochodowe, które są zarazem odpowiednio trwałe i potrafią szybko rozprzestrzenić się po całym samochodzie.

W naszych produktach zastosowaliśmy składniki, które zapewniają właściwy poziom intensywności. Z jednej strony jest na tyle silny, by zneutralizować nieprzyjemną woń, a z drugiej nie drażni zmysłów. Równowaga między intensywnym oraz trwałym działaniem a szybkością eliminacji przykrych zapachów w samochodzie sprawia, że nasze produkty samochodowe zyskały uznanie wśród wielu kierowców w Polsce.

Intensywne i trwałe zapachy do samochodu

W produktach zastosowaliśmy specjalną formułę, która ma na celu zmniejszenie stopnia ulatniania się aromatów. W efekcie są one w stanie unosić się w powietrzu nawet przez kilkadziesiąt dni po otwarciu opakowania. I to niezależnie od wybranej przez kierowcę formy trwałego zapachu do samochodu. W przypadku niektórych z nich mowa o około 45 dniach odczuwania przyjemnej woni. To jedno z najtrwalszych rozwiązań w branży, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę intensywne rozprzestrzenianie się wrażeń węchowych po całym wnętrzu samochodowym.

Bezpieczne w użyciu zapachy samochodowe

Spraye, płyny i granulaty zawierają wyłącznie wysokogatunkowe składniki, które były badane pod kątem ich oddziaływania na ludzi, zwierzęta oraz materiały najczęściej wykorzystywane w pojazdach. To daje naszym klientom pewność, że intensywny zapach samochodowy Moje Auto jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Jako dodatkowe zabezpieczenie stosujemy trwałe opakowania pod postacią szklanych buteleczek czy trudnych do rozerwania woreczków.

Przed zastosowaniem sprayu bezpośrednio na tapicerce polecamy jedynie, aby wcześniej sprawdzić reakcję na jakimś mniej widocznym miejscu siedzenia samochodowego dla zachowania wszelkich środków ostrożności.

Zapachy samochodowe w dobrej cenie

Na uwagę zasługuje także przystępny koszt zakupu znajdujących się w tej kategorii produktów. Dokładamy wszelkich starań, by trwałe zapachy samochodowe cechowały się nie tylko intensywnym działaniem, ale też jak najlepszą ceną. Dzięki temu zyskujemy pewność, że trafią one do każdego właściciela samochodu, który poszukuje profesjonalnych rozwiązań. Dlatego też znajdziesz je zarówno w dobrych sklepach motoryzacyjnych, jak i dyskontach, marketach i na stacjach paliw.

Pomoc w wyborze zapachu samochodowego

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na opakowaniach naszych profesjonalnych zapachów samochodowych. Na naszej stronie znajdziesz również obszerne opisy setek produktów, co umożliwi Ci zdobycie kompleksowej wiedzy na temat każdego z nich oraz skutecznego ich zastosowania.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera