Moje auto zawsze zadbane!

Historia marki


2004

2005-2006

2007

2008

2009

2012

2013

2014

2018-2019

2020-2021

Ambasador marki


Od 2013 roku funkcję ambasadora marki Moje Auto pełni Kajetan Kajetanowicz. Najwybitniejszy polski kierowca rajdowy kilkukrotnie stawał na najwyższym podium Rajdowych Mistrzostw Polski i Europy.

 „Kajto” jest wzorem dla wszystkich młodych kierowców, którzy marzą, aby usiąść za kierownicą samochodu rajdowego, ale też godnym reprezentantem Polski na najważniejszych rajdach samochodowych odbywających się na całym świecie. Osiągnięcia i postawa Kajetana Kajetanowicza została dostrzeżona przez Polski Komitet Olimpijski, co zaowocowało przyznaniem mu pierwszej nagrody Fair-Play.

Markę Moje Auto i wybitnej klasy sportowca łączy miłość do motoryzacji i wszystkiego, co z nią związane. Wyznaczanie sobie podobnych celów mających uświadamiać wszystkich kierowców, że najważniejszymi rzeczami podczas prowadzenia auta jest jego czystość, która przekłada się na bezpieczeństwo, a poczucie bezpieczeństwa gwarantuje czerpanie przyjemności podczas każdego przejechanego kilometra.

Podobnie jak „Kajto” każdego roku nieustannie pnie się w górę, wygrywając kolejne prestiżowe rajdy, tak marka Moje Auto udoskonala i poszerza swoją ofertę produktową, aby dostarczać wszystkim fanom motoryzacji jeszcze większych emocji, zadowolenia i satysfakcji.

Mistrz sięga po sprawdzone rozwiązania!

Kajetan Kajetanowicz
Wielokrotny Rajdowy Wicemistrz Świata

 

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera