Moje auto zawsze zadbane!

Filtr

Narzędzia do samochodu


Złapałeś gumę? A może jesteś zmuszony dokręcić śrubę? Elektryka w samochodzie zawodzi? W tych i wielu innych sytuacjach przydają się narzędzia do samochodu, które warto mieć w bagażniku. Podstawą jest oczywiście klucz do odkręcania opon, który w większości pojazdów już jest. Dlaczego warto wyposażyć się w inny, nowy? Przede wszystkim dlatego, że często ma on małe rozmiary i został wykonany w nie najlepszej jakości. Mając większy i solidniejszy, łatwiej odkręcisz śrubę przy nagłej konieczności. Na wyposażeniu powinieneś mieć również komplet zapasowych bezpieczników. Kiedy będą Ci one potrzebne? Np. w momencie, kiedy przednie szyby lub lusterka powinny być podgrzewane, ale nagle odmówiły współpracy. Uszkodzoną oponę trudno wymienić bez lewarka, można uznać, że jest to praktycznie niemożliwe, dlatego w Twoim samochodzie nie może go zabraknąć.

Co jeszcze może Ci pomóc przy naprawach w samochodzie podczas podróży?

Na pewno wiele prac ułatwią Ci kombinerki i wielofunkcyjna latarka, szczególnie kiedy usterki dotyczą trudno dostępnych miejsc. Są jeszcze paski mocujące, dzięki którym zepniesz i zwiążesz przewody, a także elementy montażowe. Narzędzia do samochodu obejmują ponadto klucz do świec zapłonowych, przy ich pomocy ręcznie wkręcisz i wykręcisz świece zapłonowe.

Nie każdy o nich pamięta, ale potrzebne są przy naprawie praktycznie każdej usterki. To oczywiście rękawice robocze. Wyobraź sobie sytuację, kiedy musisz wymienić koło. Posiadasz lewarek i klucz krzyżowy do kół, a więc pracę przebiegną szybko i bez problemów. Pozostawią na Twoich dłoniach jednak widoczne ślady. Trudno jest wymienić koło bez ubrudzenia dłoni. Rękawice robocze ochronią je przed zabrudzeniami, ale też zabezpieczą przed ewentualnymi otarciami i skaleczeniami. Wybieraj te o chropowatej strukturze, co zapewnia lepszą chwytność. Powinny mieć ściągacze i być odporne na rozdarcie.

Moje Auto proponuje narzędzia do samochodu zarówno te podstawowe, jak też dodatkowe. W ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wymienić oponę, dokręcić śrubę czy też dokonać drobnych napraw elektryki. To podstawowy zestaw akcesoriów pomocnych w drobnych naprawach samochodu lub awariach na drodze. Grupę tworzą – klucze teleskopowe i krzyżowe do kół, wkrętaki, latarka warsztatowa, rękawice robocze oraz paski mocujące. Narzędzia do samochodu zawsze przechowuj w miejscu łatwo dostępnym, ale jednocześnie pamiętaj o ich prawidłowym zabezpieczeniu. Dobrym sposobem na zachowanie porządku w aucie jest umieszczenie ich w wygodnej skrzynce.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera