Moje auto zawsze zadbane!

Preparaty do czyszczenia i pielęgnacji deski rozdzielczej


W czystym samochodzie podróżuje się przyjemniej. Brak kurzu i widocznych zabrudzeń powoduje, że auto wygląda na kilka lat młodsze niż jest w rzeczywistości. Nierzadko jednak koncentrujemy się tylko na zewnętrznym wyglądzie pojazdu, zapominając o tym, że jego wnętrze to również jego wizytówka. Z samochodem jest podobnie jak z domem, kiedy jest czysty wewnątrz, odczuwamy znacznie większą przyjemność przebywania w nim, podobnie jak nasi goście i pasażerowie.

W nowoczesnych samochodach znajdziemy mnóstwo elementów plastikowych. Kiedy wchodzimy do samochodu i zasiadamy za kierownicą, wzrok kierujemy na dekę rozdzielczą. 

Co widzisz? Czy jest czysta czy może widać na niej zabrudzenia oraz efekty oddziaływania na nią czynników zewnętrznych. Aby zadbać o nią odpowiednio, potrzebujesz preparatów do czyszczenia i pielęgnacji deski rozdzielczej.

Jest wiele czynników, które jej szkodzą i ją sukcesywnie niszczą. To przede wszystkim tlen, ozon, kwasy, ciepło, promieniowanie UV i wszelkiego rodzaju media. Wiele z nich znajduje się w powietrzu, które jest wszechobecne oraz niezbędne nam do życia. Nie wyeliminujemy go z wnętrza samochodu, a więc pozostaje nam zabezpieczyć deskę rozdzielczą i elementy plastikowe przed jego niekorzystnym wpływem. Składniki powietrza łączą się z wilgocią, co powoduje tworzenie się mocnych kwasów nieorganicznych. Te z kolei osadzają się na plastikowej powierzchni i doprowadzają do degradacji łańcuchów polimerowych tworzywa sztucznego. Preparaty do czyszczenia i pielęgnacji deski rozdzielczej zapobiegają pojawianiu się przebarwień, matowieniu i utracie połysku, czyli skutków wywołanych opisanym procesem.

Kosmetyki Moje Auto oferują szereg środków do mycia, czyszczenia i pielęgnacji kokpitów/deski rozdzielczej i wewnętrznych elementów plastikowych wykonanych z innych tworzyw sztucznych. W zależności od formuły pozostawiają czyszczone powierzchnie błyszczące lub matowe. Produkty dostępne są w formie: aerozoli – w 8 zapachach, nie zawierających w formulacjach rozpuszczalników; mleczek, w tym zawierających w składzie woski naturalne, intensywnie wnikających w strukturę czyszczonych powierzchni; płynów do głębszego usuwania brudu i kurzu. Ofertę uzupełniają podręczne ściereczki nasączone środkiem do czyszczenia kokpitu.

Systematycznie zabezpieczaj deskę rozdzielczą oraz elementy plastikowe. Ułatwią Ci to nie tylko aerozole i mleczka, ale na co dzień praktyczne ściereczki, które warto jest mieć zawsze pod ręką w samochodzie. Dodatkowo, zapewnią świeżość i tym samym zagwarantują przyjemny zapach.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera