Moje auto zawsze zadbane!

Preparaty do zimowej ochrony samochodu


Zima to szczególnie trudny czas dla Twojego samochodu. Zapewne przygotowujesz go do tych mroźnych miesięcy już jesienią, ale czy pamiętasz o wszystkim? Czy chronisz skutecznie uszczelki przed przymarzaniem? Czy stosujesz płyn zimowy do spryskiwaczy? Czy w końcu zawsze masz pod ręką odmrażacz do zamków, na wypadek gdyby drzwi nie chciały się otworzyć, kiedy śpieszysz się do pracy? Preparaty do zimowej ochrony samochodu powinny ułatwić Ci jazdę autem w niesprzyjających warunkach, zapewnić Ci komfort i wygodę, kiedy za oknem temperatura spada poniżej zera, doskwiera Ci mróz i musisz zmierzyć się niejednokrotnie z silnymi opadami śniegu.

Niskie temperatury i mroźna aura bardzo często utrudniają pracę poszczególnych podzespołów pojazdu. Dużym problemem jest m.in. gęstnienie oleju napędowego, co skutecznie utrudnia rozruch zimnego silnika. Aby tego uniknąć, należy stosować odpowiednie środki, takie jak depresator diesla, który znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdzi się doskonale przy silnikach zasilanych bio-dieslem. Preparaty do zimowej ochrony samochodu powinny znaleźć się na Twoim wyposażeniu wraz z przywitaniem jesieni. Ta pora roku również potrafi zaskoczyć kierowców, którzy nie są jeszcze przygotowani na niskie temperatury, a nawet mrozy czy opady śniegu.

W linii Moje Auto dostępne są środki do stosowania późną jesienią i zimą, ułatwiające użytkowanie samochodu w trudnych warunkach atmosferycznych. Są to: odmrażacze do szyb i zamków, smar do zamków zapobiegający zamarzaniu, silikony chroniące uszczelki przed przymarzaniem oraz zimowy płyn do spryskiwaczy działający w temperaturze do -20 stopni Celsjusza. 

Preparaty do zimowej ochrony samochodu chronią przed trudnościami w otwarciu drzwi pojazdu, szybko poprawiają widoczność przez szyby, a także pomagają utrzymać je w czystości podczas jazdy, kiedy płyn do spryskiwacza letni nie poradzi sobie w ekstremalnie trudnych warunkach.

Nie daj się zaskoczyć zimie! Bądź przygotowany na warunki, w których Twoje auto nierzadko odmawia Ci współpracy. Preparaty do zimowej ochrony samochodu zabezpieczą Twój pojazd przed skutkami mroźnej zimy, unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek i stworzysz swojemu samochodowi dobre warunki pracy. Silikony do uszczelek, odmrażacze do szyb i zamków, zimowy płyn do spryskiwaczy i depresator diesla…to Twój niezbędnik na zimę, zestaw, który pomoże Ci pokonać mróz, śnieg i niskie temperatury.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera