Moje auto zawsze zadbane!

Preparaty do karoserii i plastikowych elementów zewnętrznych


 

Karoseria samochodu jest przez cały rok narażona na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Zimą szkodzi jej mróz i opady śniegu, z kolei latem deszcz, promieniowanie słoneczne. Trudno również ustrzec się przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. 

Aby zabezpieczyć karoserię przed efektami działania czynników atmosferycznych, a także często niezależnych od nas uszkodzeń lakieru, należy regularnie nie tylko myć samochód, ale też stosować odpowiednie preparaty do karoserii i plastikowych elementów zewnętrznych, które dodatkowo tworzą ochronną warstwę.

Mycie samochodu gwarantuje piękny i zadbany wygląd. Dzięki właściwej pielęgnacji możemy znacząco wydłużyć intensywność koloru pojazdu oraz pozbyć się trudnych zabrudzeń, które w przeciwnym razie mogą wnikać w lakier. Preparaty do karoserii i plastikowych elementów zewnętrznych to kompleksowa oferta, która pozwoli Ci zadbać o wygląd swojego samochodu, zabezpieczyć lakier przed ewentualnymi zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami oraz usunąć nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia.

Linia produktów Moje Auto proponuje kilka podręcznych produktów do częstego mycia, czyszczenia, szybkiej pielęgnacji oraz konserwacji karoserii i jej plastikowych elementów zewnętrznych (zderzaki, listwy ochronne, spojlery). Są to preparaty do ręcznego mycia -szampony samochodowe, w wersji z woskiem i bez, aktywna piana do mycia wykorzystaniem myjki ciśnieniowej oraz środki nabłyszczające i chroniące lakier samochodowy – balsam i wosk na mokro. Kategorię uzupełnia produkt do usuwania zanieczyszczeń drogowych, smoły oraz żywicy z elementów nadwozia.

Preparaty do karoserii i plastikowych elementów zewnętrznych pozwolą Ci na samodzielne umycie samochodu bez konieczności korzystania z automatycznych myjni samochodowych. To tańsza alternatywa dla tej usługi, dzięki której w dowolnym momencie, jak i  czasie możesz przywrócić swojemu samochodowi blask, świeżość oraz czystość. Formuła produktów ukierunkowana jest na szybką pielęgnację i konserwację, przystosowane są one do ręcznego mycia pojazdów. W ofercie dostępne są zarówno uniwersalne szampony samochodowe, jak też innowacyjne piany aktywne, balsamy i preparaty, dzięki którym zadbasz o ochronę szczególnie narażonych na uszkodzenia elementów, jakimi są zderzaki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do stworzenia indywidualnego zestawu pielęgnacyjnego.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera