Moje auto zawsze zadbane!

Zapachy samochodowe w butelce


Przyjemna atmosfera w samochodzie, bez nieprzyjemnych zapachów to priorytet każdego właściciela samochodu. Dlatego tak wiele osób decyduje się na trwałe zapachy samochodowe w butelce. To doskonały sposób na odświeżenie kabiny pojazdu i cieszenie się przyjemnym aromatem nawet podczas pokonywania najdłuższej trasy. Zobacz, jakie zapachy w buteleczce mamy do zaoferowania. Z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie ci do gustu.

Długotrwałe zapachy samochodowe w butelce

Do produkcji naszych zapachów wykorzystujemy specjalną formułę, która ma za zadanie spowolnić ulatnianie się przyjemnej woni przy jednoczesnym zachowaniu jej intensywności. Dzięki temu dobre zapachy samochodowe w butelce uwalniają stopniowo swój aromat nawet przez kilkadziesiąt dni. W przypadku linii Insenti Wood mowa nawet o 45 dniach!

Buteleczka będzie więc odgrywać swoje zadanie przez cały wskazany na etykiecie czas niezależnie od tego, na jak trudnej trasie przyjdzie ci się poruszać.

Intensywne zapachy samochodowe w buteleczce

Zastosowana formuła sprawdza się przy eliminacji nieprzyjemnych woni. Skuteczne zapachy samochodowe w buteleczce szybko zdominują atmosferę w kabinie pozbywając się nieprzyjemnych zapachów. W ofercie mamy buteleczki z takimi aromatami, jak:

  • guma balonowa,

  • cytryna z miętą,

  • wanilia,

  • truskawka

i innymi, równie oryginalnymi.

Dekoracyjne zapachy samochodowe w butelce

Wszystkie produkty są estetycznie opakowane. Mają też atrakcyjne wizualnie zakrętki (np. z drewna) oraz unikatowy kształt buteleczek. Zawieszenie ich w widocznym miejscu pozwala więc uzupełnić wystrój wnętrza pojazdu, a nawet domu – sprawdzają się bowiem równie dobrze w mieszkaniach czy biurach.

Na naszej stronie znajdziesz kompleksowe opisy zapachów samochodowych w buteleczce, które pozwolą Ci nabyć jak najlepszą wiedzę o produkcie i wybrać odpowiedni dla siebie.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera