Moje auto zawsze zadbane!

Preparaty do mycia i regeneracji silnika


Na co dzień go nie widać, jest ukryty pod maską samochodu, jednak praca, jaką wykonuje, jest nieoceniona. Musisz wiedzieć, że jest to element, który nie tylko narażony jest na usterki, ale też częste zabrudzenia. Tym czasem większość kierowców koncentrując się na wyglądzie karoserii, zapomina o tym, co odpowiada za komfortową jazdę i jazdę w ogóle. Czystość silnika nie wpływa bezpośrednio na jego działanie, jednak w znaczącym stopniu ułatwia diagnostykę jego wszelkich nieprawidłowości. Czysty silnik pozwala szybciej dostrzec wycieki. Jeżeli nie zadbasz o jego czystość, zapewne będzie na nim widać całą historię Twojego auta. Kiedy zatem należy zastosować preparaty do mycia silnika? Układ napędowy najbardziej brudzi się, kiedy jeździmy po zabłoconych drogach, nieutwardzonych i jesteśmy zmuszeni pokonywać dziesiątki dziur na niewielkim odcinku. To odpowiedni moment, aby po takiej podróży, zainteresować się wyglądem silnika w naszym aucie.

Jeżeli dostrzeżesz na nim wycieki oleju, to również należy usunąć z niego wszelkie zabrudzenia. Jest to konieczne, aby prawidłowo zlokalizować źródło problemu.

Silnik wymaga również regularnej regeneracji. Należy zadbać o jego najważniejsze parametry, jak przyśpieszenie, moc i redukcję dymienia. Doskonale sprawdzą się w tym celu preparaty do regeneracji silnika, które skutecznie likwidują dymienie, wyciszają pracę silnika i przywracają mu moc. Jest to także element pojazdu, który lubi nas nieprzyjemnie zaskakiwać. Niejednokrotnie odmawia posłuszeństwa i nie pozwala się uruchomić. W takiej sytuacji pomóc mogą również preparaty do regeneracji silnika, a dokładnie samostarty.

Kategoria produktów do silnika obejmuje: bardzo silny preparat przeznaczony do mycia silników i podzespołów samochodowych, regenerator silnika wyrównujący parametry pracy silnika (moc, przyspieszenie, redukcja dymienia) oraz eterowy środek do rozruchu silnika każdego rodzaju.

To oferta dotycząca najważniejszego elementu pojazdu, który ukryty pod maską odpowiada za sprawną pracę całego samochodu. Warto jest więc zadbać o jego należytą czystość i parametry, aby uniknąć ewentualnych problemów w podróży, podczas dłuższych wyjazdów czy też na co dzień, kiedy trudno jest nam sobie wyobrazić życie bez czterech kółek.

Proponujemy preparaty do mycia i regeneracji silnika, dzięki którym usuniesz z niego wszystkie zabrudzenia oraz wyrównasz najważniejsze parametry jego pracy. Pomogą Ci w nagłych wypadkach, kiedy auto zdecydowało, że pozostanie tym razem w garażu.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera