Moje auto zawsze zadbane!

Preparaty do prania i odplamiania tapicerki


 

Wnętrza pojazdów osobowych bardzo szybko ulegają zanieczyszczeniom. Mowa zwłaszcza o plamach po napojach i przekąskach, ale też szybko osadzającym się kurzu czy błocie naniesionym z zewnątrz. Aby utrzymać przyjemny dla oka porządek, warto zaopatrzyć się w profesjonalny środek do czyszczenia tapicerki samochodowej. Zapewni on zarazem odpowiedni poziom czystości, jak i ochroni wnętrze auta przed szkodliwym działaniem niektórych czynników. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto mieć przy sobie nasze preparaty do mycia.

Skuteczne preparaty do czyszczenia tapicerki samochodowej

Najważniejsza jest skuteczność. To od niej zależy, czy płyn spełni nasze oczekiwania. W związku z tym do produkcji naszych środków do czyszczenia tapicerki samochodowej używamy wyłącznie wysokiej jakości składników. To one gwarantują efektywne pozbycie się wszelkich zabrudzeń, które mogłyby zostawić nieestetyczne ślady w przypadku zastosowania mniej wydajnych rozwiązań.

Dezynfekcja odbywa się na podstawie produktu biobójczego, który jest przy tym bezpieczny dla osób trzecich, a także zwierząt. Trzeba jedynie dobrze umyć fotele. Po zastosowaniu produktu środek do czyszczenia tapicerki w aucie gwarantuje lepszą jakość powietrza i pozbycie się potencjalnie niebezpiecznych drobnoustrojów.

Skuteczność płynu jest szczególnie ważna w przypadku trudnych zabrudzeń, takich jak tłuste plamy czy wnikające w materiał błoto. To właśnie wtedy należy postawić na silne preparaty do mycia auta naszej marki. Są niezawodne dzięki sprawdzonym technologiom oraz autorskim rozwiązaniom, którym zaufało już miliony kierowców w całej Polsce.

Antybakteryjne działanie środków do czyszczenia tapicerki

Do oferty wprowadziliśmy też płyny, które posiadają właściwości bakteriobójcze i drożdżakobójcze. Rzadko czyszczone wnętrze auta może bowiem stać się idealnym miejscem do rozwoju tego rodzaju drobnoustrojów. Z tego powodu polecamy antybakteryjny środek do czyszczenia tapicerki Moje Auto. Po nałożeniu wystarczy 5 minut, aby preparat skutecznie wyeliminował wszystkie groźne mikroorganizmy. Potem należy już tylko przeprowadzić mycie foteli samochodowych i innych elementów, które miały styczność z płynem.

Głębokie czyszczenie tapicerki samochodowej ściereczkami

Polecamy również profesjonalne ściereczki do skóry. Zostały one zaprojektowane jako produkt, który nie wymaga użycia żadnych innych preparatów do mycia tapicerki samochodowej Moje Auto. Nasączyliśmy je bowiem specjalnym środkiem do pielęgnacji. Dzięki niemu czyszczenie powierzchni z kurzu i innych zabrudzeń staje się znacznie prostsze i szybsze.

Co więcej, nawilżają one skórę fotela. W efekcie zachowuje ona głębię koloru, a także wyróżnia się naturalnym połyskiem. To z kolei pozwala na długo zachować walory estetyczne fotela. Do zalet nasączanych środkiem do czyszczenia tapicerki samochodowej ściereczek należy jeszcze zaliczyć wydajność. Pojedyncza sztuka w zupełności wystarczy do tego, by przeprowadzić porządne mycie auta bez użycia jakichkolwiek innych preparatów.

Szybkie działanie środków do czyszczenia tapicerki samochodowej

Niektóre produkty potrzebują nieco czasu, by zadziałać. Dobrym przykładem są płyny, które należy zostawić na chwilę, by zawarte w nich substancje miały szansę wejść w reakcję z zabrudzeniami. Na szczęście zajmuje to zaledwie parę chwil. W zależności od środka do czyszczenia tapicerki samochodowej trwa to od kilku sekund do maksymalnie kilku minut. Po tym czasie można spokojnie przetrzeć czyszczoną powierzchnię.

Łatwa aplikacja preparatów do mycia tapicerki samochodowej

Nie musisz mieć dużego doświadczenia w pielęgnacji pojazdów. Wręcz przeciwnie. Dostępne u nas środki do czyszczenia tapicerki samochodowej Moje Auto występują w bardzo przystępnych formach płynu, pianki lub balsamu. Ich aplikacja, a następnie mycie jest wyjątkowo proste. Dla jeszcze większego ułatwienia sprawy przygotowaliśmy klarowne instrukcje włącznie z filmikami instruktażowymi dotyczącymi tego, jak używać preparatów. Dzięki temu o swój samochód mogą skutecznie zadbać nawet początkujący kierowcy.

Czyszczenie i zabezpieczanie tapicerki w aucie

Oprócz odświeżenia foteli trzeba jeszcze zadbać o ich ochronę. To zagwarantuje utrzymanie ich w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy okres. Preparaty do mycia tapicerki w aucie naszej marki wyróżniają się podwójnym działaniem. Z jednej strony zapewniają skuteczne czyszczenie, a z drugiej pozostawiają po sobie powłokę ochronną. Ma ona na celu zabezpieczyć środek pojazdu przed silnym promieniowaniem UV czy ponownym osadzaniem się kurzu, a nawet utlenianiem. To kompleksowe rozwiązanie dla wyposażenia samochodowego.

Komplet środków do czyszczenia tapicerki samochodowej

Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie są ze sobą kompatybilne. W celu uzyskania jak najlepszych efektów warto więc stosować je wspólnie. Dla przykładu preparaty do mycia tapicerki samochodowej mogą zostać później pozbawione nadmiaru specjalnymi ściereczkami nawilżanymi marki Moje Auto. Przydadzą się one również do przygotowania powierzchni przed czyszczeniem mocnym środkiem.

Korzystanie z produktów tego samego producenta jest dobrym sposobem na zachowanie wszelkich środków ostrożności przy maksymalizowaniu skuteczności. Wszystkie preparaty do czyszczenia tapicerki samochodowej zostały bowiem zaprojektowane z pełną wiedzą o pozostałych produktach i przy użyciu podobnych (lub niewchodzących ze sobą w reakcję) składników. To daje gwarancję bezpieczeństwa podczas mycia auta nowoczesnymi środkami.

Preparaty do mycia tapicerki samochodowej w przystępnej cenie

Utrzymanie pojazdów w jak najlepszym stanie to wymagające zadanie, które przynosi efekty wyłącznie poprzez regularność i staranność. Równie istotne znaczenie jest używanie właściwych preparatów do mycia tapicerki samochodowej. Dlatego przykładamy dużą wagę do tego, by udostępniane produkty cechowały się możliwie najniższą ceną. W ten sposób dbamy o to, aby środki do czyszczenia Moje Auto trafiały do każdego, kto jest zainteresowany profesjonalną pielęgnacją swojego pojazdu – bez obciążania kieszeni klienta.

To pozwala kierowcom utrzymać regularność za stosunkowo niewielkie pieniądze. Zwłaszcza że preparaty do czyszczenia tapicerki samochodowej wyróżniają się skutecznym działaniem oraz dużą mocą, co pozwala zaoszczędzić zawartość każdego opakowania. To między innymi dlatego właśnie środki do mycia auta naszej marki cieszą się tak dużym uznaniem zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów.

Pomoc w wyborze środka do czyszczenia tapicerki w aucie

Zróżnicowane składy i zastosowania naszych produktów pozwalają dokładnie dostosować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb Twojego pojazdu. Wystarczy, że zapoznasz się z informacjami umieszczonymi na opakowaniach naszych profesjonalnych środkach do czyszczenia tapicerki. Na naszej stronie znajdziesz również obszerne opisy setek produktów, co umożliwi Ci zdobycie kompleksowej wiedzy na temat każdego z nich oraz skutecznego ich zastosowania.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera