Moje auto zawsze zadbane!

Filtr

Akcesoria do samochodu


Są takie gadżety i akcesoria do samochodu, bez których żaden z kierowców nie wyobraża sobie jazdy po mieście i dalekich podróży. Niektóre z nich są już na wyposażeniu auta, jednak wraz z upływem czasu zużywają się, czego przykładem są dywaniki samochodowe. Szczególnie te tekstylne przeznaczone do jazdy wiosną i latem nie zawsze są w najlepszym stanie po dłuższym czasie eksploatacji. Nieusuwane na bieżąco zabrudzenia wnikają w głąb materiału i ich usunięcie nie jest już później możliwe.

Akcesoria do samochodu mają przede wszystkim podnieść komfort jazdy. Nie należą do wyposażenia obowiązkowego, jednak cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kierowców. Już w większości samochodów spotkać można uchwyt do samochodu. Nowoczesne smartfony posiadają funkcję nawigacji, która jest przydatna w dalekich podróżach i podczas wizyty w nieznanym nam mieście. Ponadto znacznie ułatwia rozmowy z wykorzystaniem zestawu słuchowego.

Akcesoria do samochodu to także trójnik z gniazdem USB. Wybierany jest głównie przez zawodowych kierowców – dostawców oraz przedstawicieli handlowych, dla których samochód to miejsce pracy i spędzają w nim większość swojego czasu. Dzięki niemu możemy podłączyć kilka urządzeń elektrycznych, w tym laptopa, telefon, nawigację, MP3 i tablet.

Dla tych, którzy podróżują z większymi bagażami polecamy taśmy gumowe do mocowania, szczególnie przydatne podczas przeprowadzek, a także siatki do mocowania bagażu, kiedy chcemy przewieźć większy przedmiot i zapobiec jego uszkodzeniu na skutek przemieszczania się po bagażniku. Jeżeli podróżujesz ze swoim czworonożnym przyjacielem, również mamy dla Ciebie praktyczne akcesoria do samochodu. Są to siatki odgradzające, przy pomocy których oddzielisz bagażnik bądź tylne siedzenie od miejsca kierowcy. To zwiększa bezpieczeństwo Twoje i Twojego zwierzaka. Możesz również zdecydować się na ciśnieniomierz. Przeznaczony jest on do kontroli ciśnienia w oponie. Na stacji benzynowej czy warsztacie samochodowym w celu uzupełnienia ciśnienia pojawiać się będziesz już tylko wtedy, kiedy będzie taka konieczność.

W tej grupie Moje Auto Virage proponuje – akcesoria przydatne i pomocne podczas podróży – uchwyty na telefon i urządzenia mobilne, taśmy, gumy, ekspandery do mocowania bagażu, funkcjonalne organizery, dywaniki samochodowe, ładowarki, trójniki, kompresory, ciśnieniomierze, klemy akumulatorowe oraz ramki na tablice rejestracyjne. To akcesoria do samochodu, dzięki którym każda podróż będzie wygodniejsza, bardziej bezpieczna oraz komfortowa.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera