Czego szukasz?

Zapachy samochodowe i odświeżacze
powietrza

Dla uprzyjemnienia podróży samochodem słuchamy muzyki i stosujemy poduszki masujące, pijemy kawę czy też podjadamy ulubione przekąski. Jak jeszcze możesz uczynić swoją podróż przyjemniejszą? Nie mniej ważny od masowania pleców jest zapach w samochodzie. Człowiek jest na niego bardzo wrażliwy, jego organizm rozpoznaje go i odpowiednio na niego reaguje. W samochodzie przewozimy bardzo różne rzeczy – sprzęty, zakupy i zwierzęta, niektórzy nawet palą papierosy. Ponadto lubimy przekąsić coś w drodze czy napić się orzeźwiającego napoju podczas upałów. Wszystko to pozostawia po sobie trwały ślad – zapach. Warto też wspomnieć o tym, na którego nie mamy wpływu, czyli zapach z zewnątrz. Zapachy samochodowe i odświeżacze powietrza nie są więc tylko dodatkowym „czasoumilaczem”, ale przede wszystkim podnoszą komfort i bezpieczeństwo podróży.

To na zapach w pierwszej kolejności zwracamy uwagę, kiedy wsiadamy do pojazdu. To on przyczynia się do ogólnego wrażenia, które robi na nas wnętrze samochodu. Zapachy samochodowe i odświeżacze powietrza pomogą Ci skutecznie uniknąć nieprzyjemnych zapachów w aucie, jak też ich mieszania się ze sobą. To od Ciebie zależy, czy będziesz podróżować w środowisku pachnącym naturalną skórą, orzeźwiającą pomarańczą, słodką truskawką bądź też morską bryzą.

Moje Auto to również produkty poprawiające atmosferę, odczucie komfortu i świeżości wewnątrz samochodu. To odświeżacze samochodowe z serii Insenti – w postaci granulek nasączonych wysokiej jakości perfumami, dostępnych w kilku zapachach oraz preparat dezodoryzujący, pochłaniający nieprzyjemne zapachy zastane w kabinie pojazdu. Zapachy samochodowe Insenti z powodzeniem możesz wykorzystać również w domu czy biurze. Cechują się nie tylko przyjemnym i długotrwałym zapachem, ale też estetycznym i dyskretnym wyglądem. W delikatnie przezroczystych woreczkach w różnych kolorach zamknięto niewielkie granulki, a następnie przewiązano tasiemką.

W ofercie Moje Auto dostępne są zapachy samochodowe i odświeżacze powietrza, które eliminują nieprzyjemne zapachy, pochłaniają je i tym samym zapewniają świeżość, która jest bardzo ważna podczas jazdy. Zapach jest jednym z tych czynników, który wpływa na nasze samopoczucie, może oddziaływać na nas usypiająco i uspokajająco, jak też orzeźwiająco i pobudzająco. W samochodzie polecamy tę drugą grupę zapachów, które sprawią, że nawet przy niesprzyjającej pogodzie i szarej scenerii z oknem poczujesz się lepiej.

Przejdź do innych kategorii
Kosmetyka samochodowa

Kosmetyki samochodowe Moje Auto