Czego szukasz?

Środki do napraw i zabezpieczania

Domowy lub profesjonalny warsztat, garaż o niewielkiej lub okazałej powierzchni…niezależnie od tego, gdzie trzymasz swoje auto i jak duże jest wyposażenie Twojego mini warsztatu, powinieneś pamiętać o kilku ważnych narzędziach i środkach, których nie może w nim zabraknąć. Niektóre naprawy i usterki, a także wymianę elementów eksploatacyjnych, które się zużywają, możesz wykonać samodzielnie. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze przeznaczone na usługi w serwisie. Środki do napraw i zabezpieczenia to produkty, które ułatwią Ci drobne prace, jak również te bardziej wymagające. Jest to oferta skierowana do wszystkich kierowców, niezależnie od wiedzy, doświadczenia i umiejętnościach w naprawie pojazdu. Są takie sprzęty i akcesoria, których po prostu nie może zabraknąć na wyposażeniu żadnego właściciela auta.

Rodzinę produktów Moje Auto uzupełniają produkty skierowane do osób zajmujących się na co dzień naprawami samochodów, ale też kierowców i właścicieli aut. Środki do napraw i zabezpieczenia mają ułatwić drobne i większe naprawy oraz usuwanie usterek, które mają wpływ na komfort, bezpieczeństwo i jakość jazdy. Zwracamy uwagę na bandaż naprawczy, przeznaczony do naprawy pęknięć w przewodach gumowych bądź plastikowych. Materiał odporny jest na nasiąkanie wodą lub olejem i zachowuje swoje właściwości do temperatury 100°C.  Wymiary bandaża to 45 mm x 3 m. W każdym opakowaniu znajduje się jedna sztuka. Z jego wykorzystaniem możesz usunąć usterki związane z pękniętymi wężami i przewodami.

Chcąc uchronić się przed ewentualnym pęknięciem wężyków czy gumowych przewodów, należy regularnie kontrolować ich stan. Mogą być nie tylko popękane, ale też porowate, a nawet nieprawidłowo założone, co przekłada się na problemy z pracą poszczególnych elementów pojazdu. Środki do napraw i zabezpieczenia powinny być dla Ciebie obowiązkowymi elementami wyposażenia swojego mini warsztatu. Kontrola to profilaktyka, która może zapobiec większym usterkom. Nie zawsze jednak jest to możliwe, co wynika z naturalnego zużywania się niektórych części samochodowych. Zdarza się, że przewody trzeba wymienić, jednak w niektórych przypadkach wymagają jedynie uszczelnienia, co wydłuża ich czas eksploatacji.

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów, które pomogą Ci samodzielnie naprawić niektóre usterki w swoim samochodzie. Oszczędzisz pieniądze i zyskasz satysfakcję!

Przejdź do innych kategorii
Eksploatacja

Chemia samochodowa Moje Auto