Moje auto zawsze zadbane!

Preparaty do czyszczenia klimatyzacji i nawiewów


Czy przy uruchamianiu klimatyzacji, czujesz nieprzyjemny zapach? Jeżeli tak, to nie powinieneś go lekceważyć. Jest to sygnał, że nie pracuje ona prawidłowo i najprawdopodobniej rozwijają się w niej bakterie i grzyby, które są zagrożeniem dla zdrowia Twojego, Twoich bliskich i wszystkich pasażerów podróżujących Twoim samochodem. Najczęściej w takiej sytuacji zaleca się wizytę w profesjonalnym serwisie. Dla właściciela pojazdu to dodatkowy koszt, na który nie zawsze jest przygotowany. Tańszą alternatywą są preparaty do czyszczenia klimatyzacji i nawiewów, przy pomocy których z problemem poradzisz sobie sam.

Klimatyzacja to ogromny komfort, ale też dodatkowy obowiązek. Przez specjalny parownik przepływa powietrze, które jest schładzane, a następnie dostarczane do kabiny. Parownik pracuje w środowisku o wysokim poziomie wilgotności, co sprzyja rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Wraz z przyjemnym chłodnym powietrzem do kabiny przedostają się drobnoustroje, będące realnym zagrożeniem dla naszego zdrowia i przyczyniają się do wystąpienia wielu chorób, szczególnie związanych z układem oddechowym. To nie jedyna, ale główna przyczyna i najbardziej przekonująca kierowców do regularnego czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji. Przeznaczone są do tego specjalne preparaty do czyszczenia klimatyzacji i nawiewów, które odświeżają je i chronią przed rozwojem wirusów oraz grzybów. Dodatkowym ich atutem jest przyjemny zapach, jaki pozostawiają po przeprowadzonej „pielęgnacyjnej operacji”.

W tej kategorii Moje Auto posiada środki do czyszczenia nawiewów, preparaty do bieżącego utrzymania w czystości układu klimatyzacji i wentylacji oraz środek na bazie nanosrebra do zaawansowanej dezynfekcji i odgrzybiania układu klimatyzacji, dających ochronę na 3-4 miesiące. Kategorię uzupełnia Clean Air w trzech kompozycjach zapachowych do bezobsługowego, natychmiastowego odświeżania i usuwania nieprzyjemnych zapachów zastanych we wnętrzu samochodu.

Czy korzystasz z preparatów do czyszczenia klimatyzacji i nawiewu? Czy regularnie odgrzybiasz system, aby uniknąć namnażania się w nim drobnoustrojów. Nie czekaj, aż poczujesz nieprzyjemny zapach lub dostrzeżesz problemy w pracy klimatyzacji. Postaw na regularne czyszczenie i sprawdzone środki przeznaczone do domowego użytku. Unikniesz tym samym wysokich kosztów serwisu klimatyzacji i zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Szybki kontakt


Newsletter

Informacje o nowościach, porady, inicjatywy. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera