Czego szukasz?

Kosmetyka samochodowa

Kosmetyki samochodowe przeznaczone do mycia, czyszczenia i  pielęgnacji samochodu, zarówno w okresie wiosenno-letnim, jak i zimowym, stanowią trzon oferty Moje Auto. To łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikom preparaty do mycia i czyszczenia zewnętrznego oraz kosmetyki do elementów wewnątrz samochodu. Główną ofertę kosmetyków samochodowych Moje Auto uzupełniają preparaty z linii Moje Auto NanoSilver, zawierające w składzie nanokomponenty srebra. W porównaniu ze zwykłymi preparatami zastosowanie nanodrobin srebra i innych nanokomponentów w warstwach ochronnych preparatów kosmetyków samochodowych powoduje polepszenie ich właściwości odpychania cząstek brudu, kurzu i wody oraz zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Zachęcamy do obejrzenia filmów poradniczych dotyczących stosowania produktów Moje Auto dostępnych w kanale YouTube:  youtube

Przejdź do innych kategorii
Kosmetyka samochodowa

Kosmetyka samochodowa

W kategorii chemii do felg Moje Auto rekomenduje dwa rodzaje płynów do czyszczenia w wersji – supersilny na bazie kwasu do czyszczenia trudnych zabrudzeń drogowych oraz neutralny – do bezpiecznego mycia osadów pochodzących z klocków hamulcowych, smoły, soli i błota.

Preparat do czyszczenia felg Super silny
Preparat do czyszczenia felg Super silny
Preparat do czyszczenia felg neutralny
Preparat do czyszczenia felg neutralny