Czego szukasz?

Kosmetyka samochodowa

Kosmetyki samochodowe przeznaczone do mycia, czyszczenia i  pielęgnacji samochodu, zarówno w okresie wiosenno-letnim, jak i zimowym, stanowią trzon oferty Moje Auto. To łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikom preparaty do mycia i czyszczenia zewnętrznego oraz kosmetyki do elementów wewnątrz samochodu. Główną ofertę kosmetyków samochodowych Moje Auto uzupełniają preparaty z linii Moje Auto NanoSilver, zawierające w składzie nanokomponenty srebra. W porównaniu ze zwykłymi preparatami zastosowanie nanodrobin srebra i innych nanokomponentów w warstwach ochronnych preparatów kosmetyków samochodowych powoduje polepszenie ich właściwości odpychania cząstek brudu, kurzu i wody oraz zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Zachęcamy do obejrzenia filmów poradniczych dotyczących stosowania produktów Moje Auto dostępnych w kanale YouTube:  youtube

Przejdź do innych kategorii
Kosmetyka samochodowa

Kosmetyka samochodowa

Moje Auto to również produkty poprawiające atmosferę, odczucie komfortu i świeżości wewnątrz samochodu. To odświeżacze samochodowe z serii Insenti – w postaci granulek nasączonych wysokiej jakości perfumami, dostępnych w kilku zapachach oraz preparat dezodoryzujący, pochłaniający nieprzyjemne zapachy zastane w kabinie pojazdu.

 

Absorber zapachu
Absorber zapachu
Ściereczki do trudnych zabrudzeń
Ściereczki do trudnych zabrudzeń
Insenti Wanilia
Insenti Wanilia Nowość!
Insenti New Car
Insenti New Car Nowość!
Insenti Truskawka
Insenti Truskawka Nowość!
Insenti Ocean
Insenti Ocean Nowość!
Insenti Black
Insenti Black Nowość!